Dobrý den, z technických důvodů nepřijímáme objednávky. Děkujeme za pochopení.
Produkty > Kosmetika, hygiena, domácnost > Vlasová kosmetika > Vlasové kúry-séra

ASATEX Swiss Melatonin Hair Formula 20x3ml


Klíčová slova pro vyhledání dalších výrobků: tagyASATEX Swiss Melatonin Hair Formula 20x3ml

ASATEX Swiss Melatonin Hair Formula 20x3ml
Kod:
002624287
Ean:
7640132070064

Výrobce:
Asatona Ag
V kartonu:
1 bal / 1
Hlídání výrobku:
Přidej do své čtečky Přidej na Seznam Sdílet
Skladová dostupnost:
Není skladem.

ASATEX Swiss Melatonin Hair Formula 20x3ml - radikální přípravek proti vypadávání vlasů s hormonem Melatonin

ASATEX® Swiss Melatonin Hair Formula pomáhá při vypadávání a proti řídnutí vlasů

 • stimuluje růst vlasů
 • posiluje vlasové kořínky
 • zpomaluje proces stárnutí vlasů
 • k zevnímu použití při vypadávání a prořídnutí vlasů
 • jednoduché, praktické a rychlé použití, bez dodatečného aplikátoru

První vlasový přípravek s Melatoninem - hormonem mládí

ASATEX® Swiss Melatonin Hair Formula je prvním kosmetickým přípravkem na vlasy k zevnímu použití, stimulující vlasový růst pomocí Melatoninu. Přípravek se doporučuje pro muže i ženy, trpící krátkodobým vypadáváním vlasů, které je způsobeno různými faktory, například stresem, poruchami ve výživě a sezonními vlivy. ASATEX® je vhodný zejména pro použití v časných stádiích vypadávání a řídnutí vlasů. Chrání vlasy před škodlivými vlivy okolního prostředí, vnitřním oxidačním poškozením a zpomaluje proces stárnutí vlasů (Anti-Aging). ASATEX® pomáhá ke zlepšení struktury a vzhledu vlasů při dlouhodobých problémech s jejich vypadáváním, zejména těmi, které jsou zapříčiněny dědičnými faktory. Přípravek byl vyvinut k používání v počátečních stádiích vypadávání a řídnutí vlasů.

Jedinečné patentované složením

První přípravek na bázi Melatoninu obsahující tuto látku navázanou na specielní nosič, který je chráněný celosvětovými patenty. ASATEX® kombinuje Melatonin se dvěma dalšími, přírodně se vyskytujícími látkami: Ginkgo bilobou a Biotinem. Unikátní trojí účinek Melatoninu, Ginkgo biloby a Biotinu posiluje vlasové kořínky, zlepšuje strukturu vlasů a tím efektivně působí proti vypadávání a řídnutí vlasů. Pomáhá k dobrému prokrvení vlasové pokožky a posílení vlasových kořínků. Přípravek je účinným opatřením proti vypadávání vlasů a procesu stárnutí vlasů. Melatoninová formule byla vyvinuta ve Švýcarsku a byla testována v úzké spolupráci s mezinárodními výzkumnými centry a předními odborníky zabývající se problematikou vlasů. A co je důležitější, jsou studie provedené na lidech (dobrovolnících), které ukazují, že ASATEX® skutečně funguje a pomáhá zlepšit vzhled a strukturu vlasů.

Pomozte Vašim vlasům uchovat si to, co mají

Jednou z nejnovějších zbraní v boji proti vypadávání vlasů je ASATEX® Swiss Melatonin Hair Formula. Tento jedinečný, nový, výhradně přírodní švýcarský vlasový produkt pro místní aplikaci dokáže zlepšit kvalitu, vzhled a strukturu Vašich vlasů. Může podpořit stav zdravých folikulů a redukovat poškození způsobené slunečním zářením, znečištěným ovzduším a dalšími faktory životního prostředí. Jeho aplikace je snadná, pouze jednou denně večer 5-7 dní v týdnu. Nemusíte měnit svůj stávající režim péče o vlasy. Nemusíte se vzdát svých oblíbených šampónů a kondicionérů. ASATEX® rovněž skvěle účinkuje na barvené vlasy nebo vlasy po trvalé. Pokud bojujete s frustrací a studem z řídkých a vypadávajících vlasů, ASATEX® Swiss Melatonin Hair Formula je výrobek, na který čekali!

Snadné použití

Abyste měli jistotu, že vždy získáváte maximální výhody unikátního, patentovaného složení výhradně přírodních přísad produktu ASATEX® Swiss Melatonin Hair Formula je vhodná správná aplikace přípravku. Jeho používání se od ostatních výrobků liší. Aplikace produktu ASATEX® je díky praktickým jednodávkovým aplikátorům hračkou. Není třeba nic odměřovat ani odhadovat. Každý jednodávkový aplikátor obsahuje ideální množství přípravku ASATEX®.

Jak přípravek užívat

ASATEX® Swiss Melatonin Hair Formula je dodáván v ampulích na jednorázové použití. Každá z plastových ampulí obsahuje dostatečné množství pro jednu denní aplikaci ASATEXU®. Ampuli na jednorázové použití otevřete odkroucením konce špičky. Aplikujte ASATEX® přímo na suchou pokožku hlavy před spaním. Konečky prstů jemně roztírejte prostředek po pokožce v oblastech, kde dochází k řídnutí vlasů. Přípravek takto používejte jednou denně po dobu 5-7 dnů v týdnu, nejméně po dobu 3 měsíců. Pro dosažení nejlepších výsledků pokračujte, po ukončení tříměsíční kůry, v každodenní aplikaci výrobku ještě po dobu 4 týdnů, a to každý druhý měsíc. Testy neprokázaly omezení účinku ASATEXU® pokud se v průběhu kůry provádí barvení vlasů, trvalá ondulace nebo se aplikují jiné vlasové přípravky.

Obsah ampule na jednorázové použití se jednou denně večer vmasíruje do suché vlasové pokožky

Z pětikusového setu odlomte jednu ampuli. Otočte uzávěr, abyste jej zcela uvolnili.
Přiložte špičku ampule na pokožku hlavy tak, aby ampule byla ve svislé poloze, a naneste obsah rovnoměrně na celou postiženou oblast. Popřípadě můžete ampuli mírně stisknout.
Přípravek lehce vmasírujte prsty do vlasové pokožky.

Jednodávkové aplikátory

Doba používání

Na základě výsledků klinických studií se doporučuje používat ASATEX® nejméně 3 měsíce. V případě potřeby lze aplikovat bez přerušení i dlouhodobě. Pro dosažení nejlepších výsledků byste měli po dokončení první tříměsíční kúry aplikaci produktu ASATEX® opakovat každý druhý měsíc.
Jedinečné složení proti vypadávání vlasů

ASATEX® je jedinečný přípravek pro péči o vlasy díky unikátnímu trojímu účinku Melatoninu, Ginkgo biloby aBiotinu. Melatoninová formule a její užívání je patentováno. A právě tato fantastická formule výrobku ASATEX® Swiss Melatonin Hair Formula obsahuje tyto tři mocné přísady přírodního původu. Když se tyto tři mocné přísady zkombinují do jediného výrobku, mohou Vašim vlasům dát novou chuť do života. A právě tímto výrobkem je ASATEX®, který působí díky jedinečnému trojímu efektu tří složek přírodního původu Melatoninu, Ginkgo biloby a Biotinu.

Tři klíčové složky proti vypadávání a řídnutí vlasů

Melatonin

Melatonin stimuluje vlasové kořínky a růst vlasů a tím zabraňuje vypadávání a prořídnutí vlasů. Melatonin má silné antioxidační účinky. Účinek melatoninu na aktivitu vlasového folikulu byl zkoumán v mnoha studiích. V poslední době byla publikována klinická studie, která ukazuje, že místní aplikace melatoninu ovlivňuje růst vlasů u lidí, kteří trpí difusním nebo androgenním vypadáváním vlasů (British Journal of Dermatology 2004; 150: 341-345). Více o účincích melatoninu jako látce pomáhající proti vypadávání a řídnutí vlasů se můžete dočíst v sekci Melatonin.

Důležitý faktor proti procesu stárnutí vlasů (Anti-Aging)
Působí stimulačně a regulačně na vlasové kořínky
Chrání, jako antioxidant, buňky vlasových kořínků před škodlivými vlivy prostředí a stresem

Ginkgo biloba

Ginkgo biloba je rostlinný extrakt, který má celou řadu pozitivních účinků. Má příznivý účinek na periferní krevní oběh a dokáže tak zvýšit vyživování vlasového folikulu, což má pozitivní vliv na vlasový růst. Zároveň představuje antioxidační složku, která zháší volné, toxické radikály, podobně jako melatonin a tím významným způsobem přispívá k zachování vlasů.

 • Pozitivní vliv na výživu vlasových kořínků
 • Podporuje Melatonin (jako antioxidant)
 • Má protizánětlivé účinky
 • Podporuje periferní krevní oběh

Biotin (Vitamín H)

Biotin je důležitý vitamín (B7 nebo také vitamín H). Zajišťuje správnou funkci buněk, podporuje jejich růst a podílí se na jejich metabolismu. Ovlivňuje růst a diferenciaci epidermálních buněk a proto má velký význam při tvorbě a obnově vlasové pokožky a vlasů. Biotin je hlavní látka nezbytná pro normální buněčnou funkci, výživu, růst a vývoj.

 • Podporuje růst a vývoj buněk (důležitá živina)
 • Podporuje tvorbu Keratinu (hlavní složka vlasů)
 • Podporuje Melatonin a Ginkgo bilobu v procesu proti stárnutí vlasů (Anti-Aging)

Klinická studie (MEL-COS-AS-05)

Rozsáhlá tříměsíční multicentrická studie, která byla provedena ve 200 dermatologických centrech s 1900 účastníky. Hodnocení účinnosti lékaři bylo zaměřeno na pull test (test škubnutím), Seborrhoeu a seborrhoická dermatitida, snášenlivost a spokojenost s přípravkem ASATEX® jako kosmetickým přípravkem

 • Počet dermatologických center: 200
 • Počet účastníků: 1900 (990 žen, 910 mužů)
 • Doba aplikace: 90 dní
 • Přípravek: 3ml aplikátor ASATEXU®
 • Aplikace: jednou denně večer

Hodnocení: Lékaři, účastníky – na začátku, po 30 a po 90 dnech aplikace ASATEXU®

Výsledek: Bylo prokázáno významné snížení vypadávání vlasů a Seborrhoei, stejně jako snížení seborrhoické dermatitidy po 30 dnech do 90 dnů. Dále bylo zjištěno, že po 3 měsíční aplikaci ASATEXU® poklesl počet účastníků s 2-3 násobně pozitivním trakčním testem z 62% na 8%. Opětovný růst vlasů byl zaznamenán u 23% účastníků po 90 dnech aplikace přípravku ASATEX®.

Upozornění: Přípravek není lékem, ani nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu.

Podobné výrobky

Klíčová slova pro vyhledání dalších výrobků: tagyASATEX Swiss Melatonin Hair Formula 20x3ml

Základní informace

 • Internetová lékárna s osobním odběrem v Ostravě.
 • Nakupovat může kdokoli i bez registrace.
 • Cena poštovného je 135,00Kč.
 • Nad 3800Kč poštovné zdarma.
 • Na Slovensko zasíláme na dobírku za 235Kč.

Pokud si nevíte rady s objednávkou, nemůžete nalézt zboží, nebo potřebujete jiné informace tak kontaktujte prodejce:

foto_admin Radek Slovák
+420 603790173

icq

volejte zdarma pomocí Skype

Nebo čtěte více informací zde...

Doporučujeme

Akce a dárky

VIACELL P121 Náplasti na puchýře 2ks
34.94,-Kč

Akce 10+2 zdarma.

Platnost akce do 31.07.16. Akce může být kdykoliv ukončena a není vymáhatelná.
Další akce >>>

Slevněno

Krytí Allevyn sterilní hydrocelulární 10x10cm/10ks
1340.46,-Kč

slevaSleva 6%
Naše původní cena: 1428,25 Kč.
Ušetříte 87,79 Kč
Další slevy >>>

Zalinkujte si stránku

Přidat.eu záložku

 • Afrikaans
 • Albanian
 • Arabic
 • Belarusian
 • Bulgarian
 • Catalan
 • Chinese
 • Croatian
 • Czech
 • Danish
 • Dutch
 • English
 • Estonian
 • Filipino
 • Finnish
 • French
 • Galician
 • German
 • Greek
 • Haitian Creole ALPHA
 • Hebrew
 • Hindi
 • Hungarian
 • Icelandic
 • Indonesian
 • Irish
 • Italian
 • Japanese
 • Korean
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Macedonian
 • Malay
 • Maltese
 • Norwegian
 • Persian
 • Polish
 • Portuguese
 • Romanian
 • Russian
 • Serbian
 • Slovak
 • Slovenian
 • Spanish
 • Swahili
 • Swedish
 • Thai
 • Turkish
 • Ukrainian
 • Vietnamese
 • Welsh
 • Yiddish

Stránka byla zobrazena za 0.08941 sekund.